На росії продовжується полювання на відьом і якщо вони не можуть посадити своїх злочинців, то починають "закривати" українців.

Така доля спіткала телеведучу та блогера Машу Єфросиніну, яку всі українці чудово пам'ятають по ранковому телешоу "Підйом". Зазначимо, що українські зірки вважають за честь потрапляння до "чорних списків" росіян і дуже засмучуються, якщо це довго не відбувається. Тому Єфросиніну можна сміливо вітати.

Маша Єфросиніна, фото: ukrainci.com.ua
Маша Єфросиніна, фото: ukrainci.com.ua

Басманний районний суд Москви заочно засудив українську телеведучу Марію Єфросиніну до семи років колонії за звинуваченням у поширенні військових "фейків" за мотивами політичної ненависті. Суд також заборонив українській журналістці адмініструвати сторінки в Інтернеті протягом трьох років. Звинувачення просило для Єфросиніної сім років колонії загального режиму, але просило врахувати, що вона маленька дитина.

Телеведуча написала про те, як її "засмутила" ця новина на своїй сторінці в Instagram.

Маша наголошує, що ми живемо з росією не просто в різних країнах, а в паралельних реальностях. Вона говорить про те, що їй ухвалили вирок, якого бояться всі російські селебрити, які протягом повномасштабного вторгнення жодного разу не засудили криваву політику путіну.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Маша підкреслює, що вона живе у вільній країні на відміну від Росії, і може говорити про те, що вважає за потрібне без страху за своє життя, на відміну від російських зірок

Я не заробляю ні копійки ні за одну свою посаду з позицією, прикиньте, так буває! в економічну та ментальну прірву!!! Але я вільніший за вас, рабів! І вашої всієї плішивої влади! Вона піде рано чи пізно! Вона залишить вас у руїнах власної ганьби перед усім світом” – робить висновок телеведуча.

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна урила зірку "Сватів" за образу України: "Вона була в мене вдома, ми пили вино".

Раніше ми повідомляли, що Ані Лорак накинулася на українців і заприсяглася, що допомагає постраждалим сім'ям: "Кохання об'єднає нас".