Відома українська співачка Софія Ротару з початку повномасштбаної війни у ​​рідній країні якось випала з інформаційного поля.

Лише навесні 2022 року її сина Руслана та онук Анатолія спіймали при спробі незаконного перетину кордону України. Проте сама артистка ситуацію не коментувала.

Софія Ротару
Софія Ротару

Потім Софія Михайлівна почала виходити в соцмережі, щоб привітати українців зі святом або ж поспівчувати горю після катастрофічних обстрілів росіян, які забрали багато життів.

І це природно, адже Ротару чи не на початок повномасштабної війни виступала для росіян. Був час, коли вона співала навіть для Рамзана Кадирова. Але нещодавно легенда сцени опублікувала дещо, що не стосується ні свят, ні обстрілів і це дуже здивувало українців.

Софія Ротару
Софія Ротару

А поділилася Софія Ротару кадрами із власного весілля. Справа в тому, що після смерті її вужа Анатолія Євдокименка, зірка не виходила заміж. Вона часто зверталася до покійного чоловіка в соцмережах із освідченням у коханні. А в день річниці весілля – 22 вересня – вона опублікувала архівний знімок цього знаменного для себе дня.

На чорно-білому кадрі щаслива Ротару у весільній сукні та фаті позувала поряд із 27-річним чоловіком, одягненим у костюм із краваткою.

"Весільний день. 22.09.1968" , - лаконічно підписала архівний кадр артистка.

Сторіз Софії Ротару
Сторіз Софії Ротару

Нагадаємо, що стало відомо, куди втекла Софія Ротару: путін пропонував громадянство.

Раніше ми повідомляли, що сина та онука Софії Ротару затримали при спробі втекти за кордон: хотіли спливти на човні.