Ані Лорак не раз пробивала дно своїми вчинками, в яких вона явно показувала, що вона "позаполітика", що вона співачка світу і їй все одно перед ким співати за гроші.

Після того, як Кароліна Куєк вирушила на інтерв'ю до російської телеведучої, де заявила, що на неї чинився тиск з початку війни в Україні, з 2014 року, і вона була змушена виїхати, оскільки на неї чинився тиск, щоб вона вибрала певний бік. . Зараз Ані Лорак почала розповідати про те, як її ображали українці.

Ані Лорак, фото із соцмереж
Ані Лорак, фото із соцмереж

Українська співачка-зрадниця Ані Лорак, яку тролили за "фінансування Збройних Сил України" (і через це деякі міста росії відхилилися приймати її з концертами), поскаржилася російським пропагандистам на хвилю хейту від земляків. В ефірі "Центрального телебачення" на каналі НТВ вона мало не в сльозах розповіла про непростий період через звинувачення українців.

Артистка ніби була готова до хейту, але дуже тяжко це переносила. Ані Лорак на другому році повномасштабної війни Росії проти України вважає цькування необґрунтованим.

"Ревела від розпачу та несправедливості. Мені було дуже складно, тому що я теж людина, насамперед жінка, і мене сильно ранить, коли це необґрунтовано. Мені допомагають сім'я, моя дочка, мама та підтримка глядачів. Зовсім недавно у мене на концерті був аншлаг, і люди все одно телефонують і просять мене виступити в різних містах – це мене й тримає" , – сказала Кароліна.

Ані Лорак
Ані Лорак

Нагадаємо, що Ані Лорак почала хвалити росіян і шкодувати сироток: "Вони для мене переможці".

Раніше ми повідомляли, що Ані Лорак накинулася на українців і заприсяглася, що допомагає постраждалим сім'ям: "Кохання об'єднає нас".