Російська балерина Анастасія Волочкова вже зовсім стерлася з пам'яті у своєму творчому амплуа. Тепер більш відомі п'яні вибрики колишньої зірки балету.

І, звичайно ж, її любовні пригоди, адже якийсь час тому Волочкова стрибала від одного залицяльника до іншого. Зараз на Росії пролунав черговий скандал із п'яним лебедем і їй може навіть загрожувати 3 роки ув'язнення. А сталося це за... "осквернення" так званих військових символів Російської Федерації.

Фото Анастасії Волочкової
Фото Анастасії Волочкової

Анастасія окрім своїх пиятик у свій час славилася і шпагатами, які розкривалися до місця, і не до місця (частіше друге). Ось і зараз вона знову вирішили "розкрити вхід у своє подвір'я" просто на військовій техніці.

На своїй сторінці в Інстаграмі Волочкова опублікувала фото зі шпагатом на тлі російського літака. Ця фотографія викликала неабиякий шквал негативних емоцій у її фанатів. Балерина вирішила продемонструвати свій шпагат, але обрала для цього місце, що не сподобалося нікому. Вона задерла ногу на російський винищувач, встановлений як пам'ятника. А після публікації на неї почала литися критика у коментарях, тож балерина вирішила їх закрити. Однак її шанувальників це не зупинило. Вони подали на неї заяву за непристойну поведінку та осквернення техніки Росії.

"Жодного дня без движухи" , - пише Волочкова і потрапляє ідеально, адже "движухи" в її житті точно додасться.

Публікація Анастасії Волочкової
Публікація Анастасії Волочкової

Нагадаємо, що гідна своєї країни: Волочкова стала посміховиськом.

Раніше ми повідомляли, що гола Анастасія Волочкова прикрила одними руками своє обвисле "вим'я".