За час повномашстабної війни на бік України перейшли деякі росіяни, навіть військовополонені просили їх не обмінювати і не повертати на Батьківщину.

Але, як виявилося, поки одні рвуться до України, інші старанно намагаються втекти звідси. Одним із таких став перспективний футболсит ФК "Шахтар".

ФК Шахтар, U-19, фото із соцмереж
ФК Шахтар, U-19, фото із соцмереж

У молодіжній команді U-19 на одного футболіста поменшало. Олександр Роспутько втік, сховавшись у Бельгії після матчу Юнацької ліги УЄФА. Вони зіграли проти "Антверпена" 4 жовтня, а потім хлопець просто "зник".

Зараз місцезнаходження Роспутько невідоме, хоча є непідтверджені відомості про те, що хлопець міг утекти до Росії. Його не опинилося на борту літака для повернення в Україну. Фотографій у соціальних мережах у хлопця вже немає, він їх видалив, як і повідомлення у соціальних мережах. На дзвінки спортсмен не відповідає.

Він опинився в заявці на матч з "Антверпеном", оскільки раніше "Шахтар" підписав 5-річний контракт із ним. 19-річний футболіст залишив по собі акуратно складену форму, але жодної записки поряд не лежало.

Олександр Роспутько, фото із вільних джерел
Олександр Роспутько, фото із вільних джерел

Інсайдер і журналіст Михайло Співаковський поділився інформацією, що футболіст "Шахтаря" Олександр Роспутько, який зник у Європі, був проросійським Про це він повідомив в ефірі ютуб-каналу "ТаТоТаке".

За інформацією інсайдера, Роспутько втік після того, як домовився про контракт на 5 років із зарплатою до 50 тис. грн на місяць.

"Кажуть, що чувак досить дивний, досить замкнутий, інтроверт, у системі "Шахтаря" знаходився з U-9. Одним каже одне, іншим – інше. Від нього вже всі відхрестилися. Роспутько – уродженець Горлівки, його родичі були в Росії, наскільки я знаю, кажуть, це людина, яка свідомо вважала, що Україна бомбить Донбас, що зараз прийдуть наші і звільнять нас... У "Шахтарі" мені сказали, що якби вона якось виявляла це в колективі, то її точно там не прийняли б " , - Розповів Співаковський.