Чоловік Насті Каменських, продюсер і виконавець Потап за час початку повномасштабної війни не раз потрапляв у скандали.

Спочатку він відсиджувався в Іпсанії, де нібито лікувався. Потім був період його повернення в Україну та негатив після пісні "Волонтерка", де він буквально ображає багатьох українських жінок своїми текстами. Останнім часом українці взагалі запідозрили у співака проблеми з алкоголем або іншими речовинами, адже він викладав у ТікТок не зовсім адеватні відео.

Потап
Потап

Цього тижня українці помітили чоловіка Насті Каменських на борту літака, який прямував до Барселони. Тобто Потап разом із дружиною знову виїхав із України. Звичайно, на нього вивалилася хвиля негативу, яку вирішила прокоментувати Оля Полякова.

Співачка Оля Полякова у інтерв'ю із Дмитром Гордоном розповіла, у чому може бути причина дивної поведінки Потапа, а також його виїзду за межі країни. Її визнання може шокувати багатьох українців, адже зірка стверджує, що репера могли залякати.

Оля Полякова
Оля Полякова

Потап, який не мовчав про війну та транслював військові дії в соцмережах, за словами Полякової, дуже не сподобався деяким особам із Росії.

"Я Льоші говорила під час особистої зустрічі, що він великий, сильний чоловік і артист, заслужений. І люди йому не пробачили, що він довго був за кордоном. Хоча в Олексія з перших днів війни був найінформативніший блог у Instagram, це було дуже круто". , А потім щось трапилося, і в мене є підозра, що його залякали.Деяким артистам дзвонили Тіматі з Кадировим і погрожували, як вони вміють: смертю, вбивством рідних, говорили "знайдемо в будь-якій точці світу і поріжемо на хутра", - розповіла Полякова.

"Королева ночі" зізналася, що особисто знає артистів, яким дзвонили із погрозами, але не назвала імена. А саме про Потапу, зірка сказала, що не знає, чи зв'язувалися з ним путіністи.

Нагадаємо, що Педан розмазав Полякову та Єфросинину через відмову від української.

Раніше ми повідомляли, що помер легендарний вусач із "Деревня Дураков" Сергій Гладков: що обірвало життя у 60 років.