Актор Меттью Перрі помер у віці 54 років внаслідок утоплення у своєму будинку.

Передбачається, що зірку серіалу "Друзі" знайшли непритомним у джакузі будинку в Лос-Анджелесі у суботу, 28 жовтня. Про це повідомляє видання The Sun.

Метью Перрі (Чендлер Бінг), кадр із серіалу "Друзі"
Метью Перрі (Чендлер Бінг), кадр із серіалу "Друзі"

Меттью Перрі помер, очевидно, потонув через кілька годин після гри в піклбол (вид спорту, що поєднує в собі елементи бадмінтону, тенісу та настільного тенісу).

Перрі, який прославився завдяки ролі Чендлера Бінга, передбачливо потонув, згідно з повідомленням TMZ.

Джерела в правоохоронних органах повідомили виданню, що спочатку на територію Лос-Анджелеса було викликано співробітників служби екстреного реагування через зупинку серця. Джерела також повідомили TMZ, що на місці події не було виявлено жодних наркотиків і що на даний момент не підозрюється суїцид.

Метью Перрі, кадр з інтерв'ю
Метью Перрі, кадр з інтерв'ю

Видання повідомило, що Перрі повернувся додому після двогодинної гри в піклбол і незабаром після цього відправив помічника з дорученням.

Повідомляється, що дзвінок у службу 911 надійшов близько 16:00, і слідчі провели кілька годин у будинку, оскільки сім'я Метью виглядала божевільною, коли вони прибули на місце події.

Вони поїхали за кілька годин, а судмедексперт прибув близько 22:35 і все ще перебував у будинку з тілом у будинку опівночі.

17-річний сусід розповів The US Sun, що він і його молодші брати і сестри бачили «надто багато» і були «стривожені», коли прибула поліція і виявила Метью непритомним в джакузі на задньому дворі.

Будинок Метью Перрі після загибелі актора, фото: The Sun
Будинок Метью Перрі після загибелі актора, фото: The Sun