В українському шоу-бізнесі часто трапляються якісь скандали: то Полякова заспівала на весіллі у потенційних корупціонерів, то Вова Остапчук знову одружився...

Також бувають і творчі скандали, які пов'язані, наприклад, із плагіатом. У такій нещодавно потрапила Тіна Кароль. При чому артистка нібито сплагіатила не аби-кого, а зрадницю Ані Лорак, яка живе в Росії і відмовляється визнавати війну в Україні.

Ані Лорак, кадр з інтерв'ю
Ані Лорак, кадр з інтерв'ю

Оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов звернув увагу на обкладинку Тіни Кароль до її нової пісні "Не святі". За його словами, він помітив схожість із обкладинкою Ані Лорак до її пісні "Я жива".

Обкладинки Тіни Кароль та Ані Лорак
Обкладинки Тіни Кароль та Ані Лорак

Варто зазначити, що обкладинки Кароль та Лорак справді схожі. Обидві співачки сфотографовані крупним планом із закритими очима. Більше того, у них зроблено макіяж в одній кольоровій гамі: блакитні тіні та акцент на губи.

Окремо варто зазначити, що українці помітили схожість не лише в обкладинках, а й у звучанні пісень Тіни Кароль та Ані Лорак. Адже нова пісня Тіни "Не святі" дуже схожа на творіння Ані Лорак із старої молодості "Розкажи мені".

Але не забуваємо, що артисток давно порівнюють і в далекому 2018 році Ані Лорак звинувачували в плагіаті Тіни Кароль.

Співачка Ані Лорак тоді анонсувала в Інстаграмі вихід документального фільму DIVA про створення однойменного концертного шоу. Проте шанувальники звинуватили Кароліну в плагіаті ідеї Тіни Кароль, яка раніше випустила серію документальних фільмів "Сила кохання та голосу", "Сім "Інтонацій" Тіни Кароль" та "Інтонації". На початку ролика Кароліна розповідає про себе у третій особі, так само як і Кароль.

Тіна Кароль, фото: ukrainci.com.ua
Тіна Кароль, фото: ukrainci.com.ua

Нагадаємо, що Тіна Кароль відмовилася їхати до військових ЗСУ та "забула" про машину для них: "Просто боїться в принципі".

Раніше ми повідомляли, що Ані Лорак потрапила на міжнародний злочин: допомагає Кремлю красти дітей в українців.