Українці давно стривожені поведінкою репера та продюсера Олексія Потапенка.

Чоловік Насті Каменських викладав дивні відео у соцмережі, де шанувальники могли приписати йому зловживання різними речовинами, що так впливають на поведінку.

Потм Потап, звичайно, вибачився, і сказав, що робив це для привернення уваги і... поїхав з України.

Потап
Потап

Зазначимо, що на початку повномашстабної війни Олексій Потапенко був в Іспанії і отримав ноти докору від співгромадян за те, що відсиджується закордоном. Після повернення він виправдався хворобою, але зараз упав ще нижче, адже поїхав на відпочинок із росіянами.

Його щамили в Дубаї, в компанії так званих "хороших росіян". Про це повідомив у своєму Telegram-каналі блогер Богдан Беспалов. Зокрема, він звернув увагу на ролик, який у своїх соцмережах опублікувала дружина-росіянка учасника російського гурту "Іванушки International" Кирила Туриченко, який родом з Одеси, але отримав російське громадянство і мешкає в росії.

"Іванушки International" (Кирило Туриченко посередині), фото з вільних джерел
"Іванушки International" (Кирило Туриченко посередині), фото з вільних джерел

На відео компанія відвідувачів елітного ресторану у Дубаї, серед яких росіяни, спостерігала, як шеф-кухар готує м'ясо. На одному з кадрів можна добре побачити Потапа. Крім того, чути, як репер російською каже: "Око алмаз".

Потап на вечірці з росіянами, кадр з відео
Потап на вечірці з росіянами, кадр з відео

Наразі відео недоступне у соцмережах, адже дружина Туриченко видалила його. Тим часом сам Потап не коментує свою присутність у компанії росіян.

Нагадаємо, що Потап стверджує, що бачив як Медведчук мінним полем виводив полонених.

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова розповіла, як Тіматі погрожував українським артистам – міг потрапити і Потап: "Знайдемо у будь-якій точці світу".