8 жовтня 2023 року українці дізналися жахливу новину про смерть Ніни Матвієнко.

Буквально влітку вона давала інтерв'ю сміялася і мріяла про перемогу України, як різко померла. Довгий час ніхто не коментував смерть великої артистки, але зараз це вперше зробив її зять Арсен Мірзоян.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян на похороні, кадр з похорону
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян на похороні, кадр з похорону

Виконавець в інтерв'ю Славі Дьоміну розповів, що Ніна Митрофанівна ніколи ні на що не скаржилася, завжди була на дієтах та вела здоровий спосіб життя. Тож різке погіршення стану артистки стало для сім'ї справжнім шоком.

"Було важко її бачити, приїжджати до лікарні. Спочатку Ніна Митрофанівна просила, щоб ми не з'являлися, – чоловіки, тільки жінки. Не хотіла, щоб її такою бачили, ну а потім уже хочеш не хочеш, приїжджали всі, хто був вільний. Привозили ліки. Це відбувалося місяць" , – розповів Мірзоян.

Ніна Матвієнко, фото jetsetter.ua
Ніна Матвієнко, фото jetsetter.ua

Він зазначив, що більше інформації поділиться Тоня Матвієнко, якщо захоче. Він наголосив. що Ніна Матвієнко ніколи не хотіла, щоб її вважали слабкою, адже вона завжди вела здоровий спосіб життя.

"Єдине, було дивом, що Ніна Митрофанівна ні на що не скаржилася, потім їй різко стало погано. Ми не розуміли, що це могло бути. Але ніхто не розумів, що це так серйозно. Так, це онкологія", - визнав Арен Мірзоян . .

Нагадаємо, що Ніна Матвієнко померла перед своїм 76 Днем народження: дочка Тоня не може отямитися від горя.

Раніше ми повідомляли, що на похорон Ніни Матвієнко у Києві приперся дует "Кролики", який мовчав про війну: Данилець та Мойсеєнко лили сльози.