Українці – дуже талановита нація, і в цьому вже не сумнівається весь світ.

Як ми завмирали в моменти гри Андрія Шевченка, як заслуховувалися "Щедриком" перед Різдвом, а зараз настав час милуватися неймовірною Мішель Андраде у кіно, адже вона зіграла у культовому серіалі про королівську родину.

Фото Мішель Андраде
Фото Мішель Андраде

Мішель змогла показати себе у культовому серіалі "Корона" від Netflix. Шанувальники серіалу вже встигли помітити її, а ті, хто не дивиться, дізналися про тріумф українки з її соцмереж. Екс-підопічна Потапа поділилася кадрами у своїй Інстаграмі.

Мішель Андраде, кадр із серіалу "Корона"
Мішель Андраде, кадр із серіалу "Корона"

"Я на Netflix! Я знялася у шостому сезоні культового серіалу "Корона"! Не можу досі повірити в це!, — повідомила артистка.

Мішель дісталася епізодична роль. Вона зіграла роль покоївки на ім'я Б'янка, яка знаходилася на яхті єгипетського мільярдера Мохаммеда Аль-Файєда, син якого зустрічався з принцесою Діаною. Як розповіла Андраде, сцену знімали на острові Майорка в Іспанії у жовтні 2022 року.

"На початку повномасштабного вторгнення я опинилася в Європі з командою тревел-шоу. Тоді спрямовувала всі сили на допомогу своїм близьким, які були в Україні. Коли зрозуміла, що вони у відносній безпеці, почала планувати життя за кордоном. Шукала контакти людей, які можуть допомогти у Європі. Таким чином, я познайомилася у Facebook з одним кастинг-директором і надіслала їй резюме», — поділилася Мішель.

Мішель Андраде, фото із соцмереж
Мішель Андраде, фото із соцмереж

Актриса також розповіла, що її затвердили на роль після перших спроб, а на майданчику ставилися як до світової зірки.

Нагадаємо, що співачка Мішель Андраде з голим бюстом переплюнула Настю Каменських.

Раніше ми повідомляли, що Арсен Мірзоян вперше назвав причину смертіНини Матвієнко.