Джеррі Тернер і Тереза ​​Ніст — перша історія успіху "Золотого холостяка".

Це шоу, яке вийшло в США (означає, ймовірно, скоро ідею підхопить і в СТБ) суттю якого є пошук кохання в більш зрілому віці (60+). У 1 і поки що єдиному сезоні головним героєм був 71-річний ресторатор Джеррі.

Афіша шоу "Золотий Холостяк"
Афіша шоу "Золотий Холостяк"

Джеррі опустився на одне коліно і зробив пропозицію телезірці Терезі під час фіналу першого сезону, який знімався в Коста-Ріці і вийшов в ефір у листопаді 2023 року.

"Коли я прокинувся сьогодні вранці, це було важко. У мене були справді змішані почуття, і я перейшов до суті запитань, які ставив собі: як я сюди потрапив? І чи вона дівчина? Я дійшов висновку, що ти не та людина, з якою мені варто жити, — сказав Джеррі, зробивши драматичну паузу, перш ніж опуститися на одне коліно. - Ти та людина, без якої я не можу жити. Тереза, я люблю тебе на 1000 відсотків. Я ніколи не перестану вірити, що кожного дня вибираю тебе. Ти вийдеш за мене?"

Коли Тереза ​​приїхала в лімузині під час прем'єри "Золотого холостяка" у вересні 2023 року, вона одразу ж виділилася серед інших учасниць. Глядачі спостерігали, як розквітає кохання пари з тієї першої ночі, перш ніж вони знайшли кохання на фініші.

Джеррі Тернер і Тереза ​​Ніст, кадр з відео
Джеррі Тернер і Тереза ​​Ніст, кадр з відео

Наприкінці грудня 2023 року пара полетіла до Нью-Йорка, щоб відсвяткувати Новий рік на Таймс-сквер.

"Ще одна ніч фантазій у довгій низці ночей фантазій", — написав Джеррі в Instagram, піднімаючи тост за свою наступну пригоду з Терезою.

Учора ж - 4 січня - головний герой Джеррі Тернер одружився з 70-річною Терезою Ніст, яку вибрав у фіналі шоу. Весілля транслювали у прямому ефірі ABC. До вівтаря нареченого вели діти та онуки, а серед гостей були всі учасниці сезону.

'The Golden Bachelor' мав шалені рейтинги в Америці. Фінальну серію переглянули 6,1 млн осіб – це другий найвищий показник за всю історію існування "Холостяка".

Джеррі Тернер і Тереза ​​Ніст, кадр з відео
Джеррі Тернер і Тереза ​​Ніст, кадр з відео

Нагадаємо, що Даша Квіткова проміняла Микиту Добриніна на нового "Холостяка"? "Живемо в одному…".

Раніше ми повідомляли, що колишній Даші Квіткової Микита Добринін розповів, що вбуде робити,якщо отримає повістку.