Український танцюрист Влад Яма, відомий своєю участю у «Танцях з зірками» та відомий хореограф, опинився у центрі суперечок, причому багато хто вважає його розчаруванням за те, що він, мабуть, відірваний від реальності ситуації в Україні.

Його пости у соціальних мережах викликали здивування, а нещодавні повідомлення пролили світло на його від'їзд за кордон та плани на майбутнє.

Джерела припускають, що Влад Яма щиро вважає, що критика на його адресу є необґрунтованою, і відкидає звинувачення у зраді як необґрунтовані.

Скрин публікації Влада Ями у Instagram
Скрин публікації Влада Ями у Instagram

Повідомляється, що він вважає негативні коментарі про себе на батьківщині просто "безладом". Цікаво, що Яма мріє про спокійне повернення в Україну, стверджуючи, що він не зрадник. Так, він наче розробив стратегічний план свого повернення.

За словами інсайдерів, Яма планує дочекатися завершення виборів в Україні, перш ніж повернутись. Кажуть, що він активно шукає зв'язки із впливовими постатями у сфері медіа-менеджменту, які могли б допомогти йому тріумфально повернутися на українське телебачення.

Танцюрист виглядає байдужим до політичної ситуації в Україні, висловлюючи думку, що "країну давно продали".

Скрін публікації Влада Ями у Instagram
Скрін публікації Влада Ями у Instagram

Для Ями найважливішим аспектом є відродження розважальних проектів, що дає змогу відновити роботу.

Незважаючи на фінансові труднощі, Яма не збирається продавати свій недобудований будинок під Києвом. Джерело припускає, що танцюрист зіткнувся з труднощами в США, не зумівши досягти запланованого кар'єрного успіху. Більше того, стали відомі обставини його швидкого від'їзду з України у перші дні війни: з'явилися повідомлення про те, що Яма заплатив певну суму грошей, щоб полегшити його виїзд.

Нагадаємо, Григорій Решетник потрапив до рук ТЦК: як усе відбувалося і чим закінчилося

Раніше «Українці» писали, названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?

Як повідомляли «Українці», Ксенія Мішина потрапила до лікарні: "Відбувається щось погане"