Український продюсер Ігор Кондратюк повідомив, що його підопічний Віталій Козловський більше не служить у Збройних силах України. Кондратюк розповів в інтерв'ю, що перестав отримувати виплати, які раніше відраховувалися з військової зарплати Козловського.

Висловивши цікавість щодо місцезнаходження Козловського, Кондратюк припустив, що відсутність виплат вказує на те, що Віталій Козловський, швидше за все, більше не займає будь-якої офіційної військової посади.

Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк

Він засумнівався у можливості недоотримання зарплати кимось у Збройних силах, наголосивши, що такий сценарій може призвести до юридичних ускладнень для бухгалтерії військової частини. Завершуючи свою заяву, Кондратюк припустив, що рядовий Козловський, мабуть, зник зі своєї військової посади.

Віталій Козловський
Віталій Козловський

"Мені просто цікаво: де зараз Віталій Козловський? Судячи з того, що не приходить жодних виплат, найімовірніше, Віталій Віталійович Козловський зараз ніде: у нього немає офіційної зарплати. Він же не може не отримувати зарплатню, перебуваючи в ЗСУ? Хто з бухгалтерії військової частини захоче мати проблеми з законом? Ніхто. Отже, робимо висновок, рядовий Козловський щезнув", - висловився Кондратюк, як повідомляє "gazeta".

Нагадаємо, названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?

Раніше «Українці» писали, Леся Нікітюк без спідньої білизни показала свою "мохнушку": колготи в сітку змусили підбирати щелепи

Як повідомляли «Українці», Віктор Павлик попався на "зраді" з молоденькою: дружина Катя Репяхова висміяла 58-річного "ловеласа"