Народна артистка України Ірина Білик уже багато років виступає на сцені, збираючи відданих шанувальників. Незважаючи на нинішню впевненість у собі та своєму артистизмі, Білик відкрито визнає, що ця самовпевненість була присутня не завжди.

Співачка, яка зіткнулася з натовпами шанувальників, розповідає, що колись у неї були сильні комплекси з приводу своєї зовнішності, що спонукало її звернутися за допомогою до професіоналів у сфері краси, щоб упоратися зі своєю невпевненістю.

Шлях Білик до косметології розпочався після народження старшого сина Гліба. Невдоволена формою своїх очей, вона вирішила піти на хірургічну операцію. Частково це рішення було викликано коментарями колишнього президента України Леоніда Кучми про сум, що здається, в її очах.

Ірина Білик: скрін із мережі
Ірина Білик: скрін із мережі

Згодом вона пройшла додаткові процедури, у тому числі корекцію носа, брекети та ін'єкції краси. Спостерігачі прихильники припускають, що вона, можливо, також підкоригувала вилиці та підборіддя.

Хоча деякі фанати висловлюють стурбованість тим, що Білик, можливо, зайшла надто далеко у своїх перетвореннях, радячи їй використати свою природну красу, співачку такі коментарі, схоже, не бентежать.

Ірина Білик: скрін із мережі
Ірина Білик: скрін із мережі

За свою кар'єру Білик зазнала безліч трансформацій, експериментуючи з різними кольорами волосся та сценічними образами: від блондинки до брюнетки та рудої. Її сценічні костюми, відомі своєю яскравістю, доповнюють різноманітність образів, які вона репрезентує протягом багатьох років.

Ірина Білик: скрін із мережі
Ірина Білик: скрін із мережі

Творчий шлях Білик розпочався у 90-х роках, набравши обертів після її участі у фестивалі «Червона рута» — майданчику, який призвів до слави багатьох українських артистів. Незважаючи на зміни в її зовнішності, її популярність продовжує зростати, що відображає її стійкість і готовність досліджувати різні грані своєї особистості у світі розваг.

Нагадаємо, Ігор Кондратюк заявив, що Віталій Козловський зник: більше не видно у лавах ВСУ

Раніше «Українці» писали, ганебне викриття Олега Винника: ким він виявився насправді – навіть "вовчиці" зненавидять

Як повідомляли «Українці», названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?