Український репер та продюсер Потап разом із Настею Каменськими вирушив до Колумбії. Пара поділилася своїми враженнями в Instagram, показавши різні пози біля однієї студії звукозапису.

У загальних постах Настя Каменських висловила свої творчі устремління, заявивши: «Шукати нові звучання, обмінюватись досвідом та творити музику, у якій об'єднується моє українське коріння з латиноамериканськими ритмами - це те, до чого я прагну у своїй творчості зараз. Так, у пошуках цікавого звучання дісталися аж до Колумбії, щоб попрацювати з новими неймовірними сонгратейрами на студіях, де записують свої пісні всесвітньо відомі латиноамериканські виконавці. Я переповнена вдячністю та у великому передчутті».

Пост Насті Каменських у Instagram
Пост Насті Каменських у Instagram

Пости в Instagram передають почуття передчуття та подяки, оскільки вони поринають у яскраву та різноманітну музичну сцену Колумбії, співпрацюючи з артистами у студіях, відомих тим, що приймають всесвітньо відомі латиноамериканські таланти.

Пост Потапа в Instagram
Пост Потапа в Instagram

Це підприємство відображає їхнє прагнення досліджувати нові творчі горизонти та поєднувати різні музичні культури у своїй роботі.

Нагадаємо, Оля Полякова отримала купу звинувачень: "Погана мама, віддала дитину до дитячого будинку"

Раніше «Українці» писали, Том Круз офіційно у відносинах із дочкою російського чиновника: ось вам і "Місія нездійсненна"

Як повідомляли «Українці», Ксенія Мішина приголомшила своїм справжнім зовнішнім виглядом: краще сядьте, а потім дивіться