За словами сестри Софії Ротару Ауріки, зараз відома співачка мешкає під Києвом, у своєму особняку, розташованому у селі П'ятихатки.

Відповідаючи на чутки про можливе перебування Софії Ротару в США чи Італії, її сестра наголосила, що ці чутки не відповідають дійсності.

Незважаючи на повномасштабну війну в Україні, Ротару продовжує жити у своєму будинку під Києвом, а з нею перебуває її син Руслан, зберігаючи звичний сімейний спосіб життя, як і в минулі роки.

Софія Ротару: скрін з відео
Софія Ротару: скрін з відео

"Соня - під Києвом, у своїй оселі, як завжди. Син Руслан - з нею. Так було і раніше - вони живуть там усі разом, як у минулі роки", - повідомила Ауріка Ротару.

Варто зазначити, що такий поворот подій може здивувати багатьох українців, оскільки чимало знаменитостей вирішили залишити Україну через війну, яку Росія розв'язала за наказом Путіна.

Нагадаємо, "Погляньте на цей…" Дочка Олі Полякової показала себе до і після "дорослого" макіяжу

Раніше «Українці» писали, "Надули" всіх і втекли з України: Потап та Настя Каменських вперше здалися після чуток про розлучення

Як повідомляли «Українці», Ксенія Мішина приголомшила своїм справжнім зовнішнім виглядом: краще сядьте, а потім дивіться