Українська травесті-діва Монро розповіла у підкасті "Дівочі ночі", що успішно пройшла військово-медичну комісію при Військовому комісаріаті.

Незважаючи на початкові побоювання, Монро отримала військовий квиток і висловила здивування позитивним і прихильним прийомом, який вона отримала під час процесу.

"Я була в ТЦК. Проходила там ВЛК з усіма аналізами, одну, другу, міську ще потім пройшла. У мене є документ - військовий квиток. А чому це викликає шок? Я сама пішла красива, сказала: "Добрий вечір", - зазначила Монро.

У пошуках документів, необхідних для вступу на навчання, Монро проконсультувалася з юристами та вирішила пройти військово-лікарську комісію. Вона зізналася, що відчувала тривогу і чекала на потенційні проблеми, але була приємно здивована позитивним досвідом. Монро була готова до будь-якого результату, наголошуючи на своїй рішучості отримати необхідний документ, пов'язаний з навчанням.

"Мені складно про це казати, але я йшла, як на розстріл. Я розуміла, що буде або відстрочка, або тебе не знімають з військового обліку, а напишуть "вилучено". І все, я пішла", - каже Монро.

Монро: скрін з відео
Монро: скрін з відео

Висловивши подяку за підтримку та доброту, яку вона отримала, Монро згадала, що офіційні особи навіть просили з нею сфотографуватися. Вона була зворушена рівнем людської любові та готовності допомогти, мало не довівши її до сліз.

"Я очікувала поглядів, дивного ставлення до себе. Та все було добре, довідку дали та навіть просили фото зі мною. Для мене це було до сліз ось вся ця ступінь народної любові. Мені всі хотіли допомогти. До сліз", - розповіла Монро, як пише «gazeta».

Монро висловила готовність відреагувати відповідним чином, якщо їй колись вручать повістку, продемонструвавши співчуття до чоловіків. Вона визнала, що якщо ситуація вимагатиме адаптації, вона зустріне її стійко.

Нагадаємо, "Мені хочеться жити": Макс Барських проміняв Україну слідом за Винником, Потапом та Ямою?

Раніше «Українці» писали, Ксенія Мішина приголомшила своїм справжнім зовнішнім виглядом: краще сядьте, а потім дивіться

Як повідомляли «Українці», 40-річна Осадча топлес виставила голі "сливи": Полякова навчила чи Горбунов ліф "стягнув"?