Співак Макс Барських висловив сподівання на майбутнє щодо житлових умов. В інтерв'ю Олексію Суханову Барських зазначив, що утримується від конкретних планів через нинішню невизначеність у світі. Однак він поділяв бажання жити у сильній, незалежній Україні.

"Мені хочеться жити в сильній Україні. У незалежній Україні. У країні, від якої ти відчуваєш підтримку, і яку підтримуєш сам. У якої є майбутнє. Щиро вірю, що ми до цього прийдемо", - заявив Барських.

Макс Барських
Макс Барських

Так, в інтерв'ю Олексію Суханову артист зазначив, що не будує плани, оскільки "зараз незрозуміла наша реальність і куди це йде".

Його зауваження відображають обнадійливу перспективу майбутнього України та його відданість процвітаючій незалежній нації. Ці настрої перегукуються з ширшими сподіваннями багатьох людей, які сподіваються на стабільне майбутнє своєї Батьківщини.

Нагадаємо, ганебне викриття Олега Винника: ким він виявився насправді – навіть "вовчиці" зненавидять

Раніше «Українці» писали, думає, що хитріший за всіх: Влад Яма, який втік з України, задумав "тріумфальне" повернення на Батьківщину

Як повідомляли «Українці», Потап проміняв Каменських на Шакіру і гордо заявив про нове життя та кар'єру в Колумбії: "Суперхіти"