Співачка Юлія Лущинська, відома своїм хітом «Я танцюю гопака», нещодавно розповіла про свою боротьбу з ненавистю та погрозами, пов'язаними з її піснею, що змусило її задуматися про скорочення свого віку.

У відвертому пості в Instagram вона розповіла про масштаби жорстокості, з якою їй довелося зіткнутися, включаючи загрози її життю, обзивання та постійні переслідування.

"Мені погрожували, мене хотіли вбити. Мене обзивали і булили кожен день і щохвилини. Мене переслідували. Коли впізнавали, то починали насміхатися і викрикувати образливі слова, навіть у ТЦ", - написала вона.

Лущинська висловила почуття повної незахищеності, що призвело до моменту глибокого розпачу, коли вона замкнулася в темній кімнаті і подумувала накласти на себе руки. Стоячи на підвіконні 15-го поверху, вона міркувала про своє існування, вплив на свою сім'ю і про те, чого вона досягла. У болісний момент вона подумувала зробити цей крок, щоб покласти край своєму болю, але була зупинена невідомою силою.

Скрин публікації Юлії Лущинської
Скрин публікації Юлії Лущинської

"А потім підійшла до вікна 15 поверху. І почала думати: навіщо я живу? А що я вже встигла зробити? А як відреагує мама, коли мене не стане? А чи буде сумувати сестра? Я відчинила вікно... Дув сильний вітер. Тільки один крок. І мене більше немає. І я більше не відчуваю цього болю. Я не пам'ятаю, що мене зупинило. Але я опинилася на підлозі. Мені хотілося бити себе від відрази", - додала співачка.

Через кілька днів Лущинська виявила, що вагітна, і це відкриття, на її думку, врятувало її. Незважаючи на те, що вона продовжувала боротися з емоційним болем, майбутнє народження дитини стало для неї рятівним колом.

Співачка подякувала своїй дитині за те, що вона давала сили у скрутні часи, висловивши подяку за те, що вагітність не дозволила їй піддатися бажанню не жити.

Скрин публікації Юлії Лущинської
Скрин публікації Юлії Лущинської

"Мене врятувала моя дитина, тому що ще кілька таких ночей і я б не змогла втримати своє бажання не жити. Але я продовжувала дуже багато плакати... Я вила... Я кричала від болю. Коли цього ніхто не бачив. І вибачалася перед своєю дитиною за те, що я нервую. Просила її не залишати мене. І вона сильна... Трималася за маму аж до 42 тижня", - повідомили співачка.

Лущинська поділилася своїм перетворенням, прощаючи кожного кривдника та знаходячи нову любов до людей. Уразливість артистки під час обговорення проблем психічного здоров'я та спокутної сили материнства знайшла відгук у багатьох, проливаючи світло на людину, яка стоїть за публічною персоною.

Нагадаємо, "Надули" всіх і втекли з України: Потап та Настя Каменських вперше здалися після чуток про розлучення

Раніше «Українці» писали, Ксенія Мішина приголомшила своїм справжнім зовнішнім виглядом: краще сядьте, а потім дивіться

Як повідомляли «Українці», голу Олю Полякову відшльопали по п'ятій точці прямо на камеру: "відпарив" її далеко не чоловік