Співачок ВіталійКозловський став одним із тих артистів, хто пішов захищати Україну на передову, рішуче відсунув вокальну діяльність, концерти та інше.

І поки інші шоумени з піною біля рота доводять, що вони корисніші в тилу – закриваючи збори та роблячи благодійні концерти – екс-підопічний Кондрятюка довів, що на фронті потрібен кожен.

Віталій Козловський
Віталій Козловський

6 березня Віталій Козловський відзначив своє 39-річчя і похвалився своїми друзями відповідальним вчинком. Виявляється, співак вперше одружився та показав фото своєї дружини.

Співак розповів, що під час служби багато чого переосмислив у своєму житті. А одного разу вирішив, що відтягувати із пропозицією більше не хоче.

"Потрапив під артилерійський обстріл, я теж був серед артилерії. Нас орки мочили 2,5 години з двох позицій. Снаряди прилітали за сім метрів від нашого бліндажу. Це диво, що ми вижили. Я просто писав рандомно всім знайомим і близьким. Напевно, останнє SMS, щоб вони берегли моїх рідних" , - розповів Козловський програмі ЖВЛ.

З недавніх пір Віталій Козловський офіційно одружений. Ім'я своєї коханої поки що приховує.

"Просто, коли ти вже говориш надто багато, то доведеться говорити ще більше... Тому всьому свого часу. Я думаю, що це достатньо інформації для того, щоб зрозуміти, чим і як я зараз живу", - прокоментував Козловський.

Про кохану захисник каже: "Вона у мене свідома дуже і від душі. А все що від душі, воно щире, воно надовго" . Віталій також зізнався, що саме за дружину знайшов те, що шукав роками.

Нагадаємо, що Ігор Кондратюк заявив, що Віталій Козловський зник: більше не видно у лавах ЗСУ.

Раніше ми повідомляли, що Віталій Козловський більше не нагадує людину: воскова лялька.