Втрата дитини – трагедія для будь-якої родини, а особливо для матері. Найстрашніше, коли ти 9 місяців носила малюка під серцем, готуєшся до зустрічі з ним і вона не складається.

Такий випадок стався у житті зірки кулінарного шоу "МайстерШеф" Лізи Глінської, і вона вперше розповіла про це українцям.

Ліза Глінська, фото: пресслужба СТБ
Ліза Глінська, фото: пресслужба СТБ

Зірка проєкту "МастерШеф" Ліза Глінська розповіла, що втратила дитину під час пологів. У інтерв’ю Аліні Доротюк, жінка зізналась, що це сталося 15 років тому. Вона народжувала в Ялті. О 23:00 лікар проколола їй міхур, а коли пологова діяльність закінчилася — їй дали таблетки для стимуляції.

"Коли я вже почала дізнаватися, що мені давали, то з’ясувалося, що це були пігулки для стимуляції, а лікарка казала, що це вітамінки. Таку таблетку можна випити тільки одну за ніч, а вона запхала в мене чотири. Уже вранці я почала блювати кров’ю", — пригадала Ліза.

Згодом їй сказали, що пуповина обвила шию дитини.

"Мені не зробили УЗД, коли я тільки приїхала, щоб перевірити, чи все добре. Що більше я тужилася, то сильніше душила дитину. Я народила мертву дитину. У мене почалася кровотеча, тому лікарі одягли мені кисневу маску", — поділилась жінка.

Глінська додала, що після трагедії довго працювала з психологом.

Нагадаємо, що дочка Олі Полякової стала копією своєї мами: у вас очі на лоба полізуть – справжня "королева ночі".

Раніше ми повідомляли, що Настя Каменських вперше розповіла про Потапа – з нею навіть в автобусі: "Не боятися засуджень".