Українська актриса та телеведуча Ольга Сумська душею та тілом вболіває за Україну. Коли її дочка розважається в росії і навіть знімається в серіалах там.

Звісно, ​​українцям цікаво й те, що Ольга перебуває у сварці зі своєю сестрою Наталею. І атистка вирішила розповісти про стосунки з нею та про їхню сварку.

Ольга Сумська та її дочка
Ольга Сумська та її дочка

Родина Сумських завжди відрізнялася своєю дружністю, а Оля та Наталія були не розлий вода у своїй ранній молодості. Втім, згодом мир і злагоду було зруйновано.

За словами старшої з сестер, стосунки змінилися через те, що родички мали різні погляди на політичну ситуацію в Україні, війну та ставлення до росії. Втім, схоже, що це лише верхівка айсбергу, адже молодша Сумська без сліз не може навіть розповісти, що насправді трапилося.

Ще у 1990-х ходили чутки про те, що начебто після зйомок у “Роксолані”, де був задіяний Анатолій Хостікоєв у якості головного героя, актор мав романтичний зв’язок з сестрою Наталії. Проте, це все виявилося лише непідтвердженими чутками.

Наталія та Ольга Сумські
Наталія та Ольга Сумські

Цікаво, що навіть смерть матері наприкінці лютого 2022-го року не змогла об’єднати родичок. Як розповідала Ольга, ховати неньку довелося їй майже самій у розпал наступу на Київ. У той день лунали сирени, а на нашу столицю ворог направив ракети. Проте, причин, чому інша дочка Ганни Опанасенко-Сумської не доїхала на церемонію, вона не розкриває. Зазначає: тема болюча для неї.

Відомо також, що не спілкується Наталія і зі своєю небогою Тонею Паперною. Ще дівчиною Антоніна вирушила до москви. Там вона зустріла свого чоловіка та народила дітей. Зі своєю знаменитою тіткою зв’язок у неї був давно обірваним.

Нагадаємо, що Ольга Сумська раптово заговорила про свою дочку, яка живе в РФ: "Розпач, каяття".

Раніше ми повідомляли, що Ольга Сумська накинулася на родича через свою доньку, яка мешкає в РФ.