Всі українці прекрасно знають про ситуацію з пенсіями в нашій країні. Багато років працювати, щоб отримувати якийсь мізер, який вистачить на декілька походів в магазин - це реалії нашого життя, на жаль.

Схожим досвідом поділився і відомий телеведуший Григорій Решетник, якого всі ми знаємо по шоу "Холостяк". Він розповів про те, яку пенсію отримує його тато.

Григорій Решетник: скрін з відео
Григорій Решетник: скрін з відео

Ведучий зізнався, що пенсія його тата становить 2 тис. грн. І порівнюючи свої доходи з його, Григорій додав, що на його велику родину щомісяця витрачається значно більша сума, яка перевищує 100 тис. грн.

"У мого тата, який 40 років пропрацював за технічною освітою, зараз пенсія 2 тис. грн. На сьогодні на 2 тис. грн ти можеш зайти в супермаркет в Києві, купити їжу, яку три хлопці опанують або за вечір, або за два, тому що вони тільки поїли, встають і кажуть: "Тато, ми голодні". Тому це велика сума для звичайних людей. І я, по-перше, дуже щасливий, що можу дозволити своїм дітям і собі жити без розкоші, але не відмовляти в тих речах, які найнеобхідніші: навчання, харчування, одяг. Але це велика сума для звичайної простої української сім'ї", – поділився знаменитість.

Григорій та Христина Решетник, фото: ukrainci.com.ua
Григорій та Христина Решетник, фото: ukrainci.com.ua

Звичайно, викликає питання той факт, що Решетник живе в шикарному районі Києва. Він розповів і про це.

"Ми зараз живемо в районі Новопечерських Липок. Орендуємо квартиру. Звідки гроші? Троє дітей. Навчання, гуртки... Для принципового розуміння – Григорій Решетнік настільки порядний, що він чесно заробляє гроші. Я живу за законом, заробляю гроші, жодних порушень закону. Це дуже важливо для мене. Так, ми живемо в орендованій квартирі, діти ходять у школу", – пояснив Решетнік в інтерв'ю Аліні Доротюк.

Нагадаємо, що Григорій Решетник потрапив до рук ТЦК: як усе відбувалося і чим закінчилося.

Раніше ми повідомляли, що 42-річна Лілія Ребрик стала мамою втретє та розсекретила незвичайне ім'я донечки.