Оля Полякова виховує двох прекрасних доньок – Машу та Алісу. Хоча старшу вона вже не виховує, адже їй нещодавно виповнилося 19 років.

Однак поради від матері все одно мають місце і про них Оля Полякова нещодавно розповіла.

Оля Полякова: скрін з відео
Оля Полякова: скрін з відео

Українська співачка Оля Полякова вирішила поділитися з донькою Машею своєю життєвою мудрістю. Зокрема, перша порада полягає в тому, що всі важливі рішення варто приймати не поспішно, а на холодну голову.

"Поспіх. Дуже важливо не піддаватися ритму цього світу і завжди мати холодну голову для ухвалення власних рішень, а не раптових "О, так!", коли ви переглянули відео в ТікТок чи поговорили з подружкою", – написала Оля у соцмережі.

Оля Полякова та її дочка Маша: скрін із мережі
Оля Полякова та її дочка Маша: скрін із мережі

Полякова ще додала, що власні мрії потрібно втілювати маленькими реальними кроками, інакше вони так і ризикують залишитися мріями.

"Правильні цілі, які діляться на маленькі кроки, – стратегія успішного мрійника. Інакше ви просто ризикуєте дозволяти дитині жити в ілюзії. Скажімо, дитина хоче співати, вона ж не мріятиме про це все життя. Вона піде вивчати нотну грамоту, до музичної школи тощо. Все ж таки втілення мрії – це про баланс, потрібний і на роботі, і в житті", – наголосила зірка.

Нагадаємо, що зірка "Мастер-Шеф" Євген Клопотенко почав бунт проти Оля Полякової: "Я не розумію, як вона у цьому живе".

Раніше ми повідомляли, що дочка Олі Полякової стала копією своєї мами: у вас очі на лоба полізуть – справжня "королева ночі".