Настала довгождання весна з її теплом та легкими вітерцями. Звичайно, це пробудження всього живого і в наших серцях з'являється надія, бажання жити та творити.

От і внутрішня кішка прокинулась і в українській телеведучій Лісі Нікітюк. Вона порадувала шанувальників пікантним фото без ліфчика.

Леся Никитюк: скрин с Instagram
Леся Никитюк: скрин с Instagram

На своїй сторінці в Інстаграмі 36-річна зірка вітчизняного шоу-бізнесу поділилася кадром із чергової відвертої фотосесії. На знімку Нікітюк топлес і прикриває голі груди руками. Крім трендових скінні-джинсів та лаконічних прикрас, включаючи браслет, намисто та кільце, на тілі телеведучої більше нічого немає.

" Мардж у реальному житті ", - тільки й підписала фото артистка. Зірка згадала головну героїню американського анімаційного сіткому "Сімпсони" (The Simpsons) невипадково.

Леся Нікітюк, фото із соцмереж
Леся Нікітюк, фото із соцмереж

Але цьому знаменитість не зупинилася. У своєму профілі в інстаграмі блогерка опублікувала ранковий кадр, який змусить твоє серце битися частіше.

На фото Леся позує геть гола. Вона не стала фотографувати себе у дзеркалі, а погралася з ранковим світлом. Нікітюк сфотографувала свою тінь. Сонячне проміння огорнуло витончену фігуру жінки. Якщо придивитися, то можна побачити сосок зірки.

Сториз Лесі Нікітюк
Сториз Лесі Нікітюк

Нагадаємо, що Леся Нікітюк приголомшила українців новою зовнішністю. Що вона з собою зробила?

Раніше ми повідомляли, що про Леся Нікітюк показала, що зробила зі своєю зовнішністю за 10 років: тоді поруч навіть чоловік був.