Інформаційний простір українців шикувала новина про Олю Полякову. Колишній учасник кулінарного шоу "МастерШеф" Влад Міцкевич зізнався, що вже рік мешкає з артисткою.

Своє зізнання він виклав у соцмережах та на відео розповідав про те, що Оля пішла до іншого чоловіка, а він викидає її речі у вікно. На доказ він розмістив кілька фото з Поляковою.

Сториз Влада Міцкевича
Сториз Влада Міцкевича

На відео було помітно, що Міцкевич не в собі, та й сам признався, що змішав аокоголь з антидепресентами. Звичайно, після таких одкровень пішли вибачення. Так, кулінар пояснив, що довгий час сидить на антидепресантах, а свої нічні сторіс він виклав під дією алкогольного сп'яніння.

"Зайшов в Інтернет і просто в шоці. Вибачте мені, відразу кажу. Вже довгий час сиджу на антидепресантах. Це правда. Вчора я мікнув дві пляшки вискаря. І в мене з'їхав дах. Наговорив ко*чової брехні, наклепу... У нас з Олею був конфлікт, жорсткий конфлікт на фінансовій основі. Довго разом працювали. Не знайшли спільної мови. Розралися. Я просто наговорив страшного марення. Вибачте" , - додав кулінар.

Оля Полякова з дочками та мамою, кадр з кліпу
Оля Полякова з дочками та мамою, кадр з кліпу

Спростування спростуванням, звичайно, але фото із поцілунками зовсім не виглядають, як робочі стосунки.

Нагадаємо, що Оля Полякова вирішила виховувати свою дочку: "Ви просто ризикуєте дозволяти дитині..."

Раніше ми повідомляли, що зірка "Майстер-Шеф" Євген Клопотенко розпочав бунт проти Оля Полякової: "Я не розумію, як вона у цьому живе".