Святослав Вакарчук є одним із тих музикантів, який не лише виступав у пропагандистських чи рекламних роликах окремих депутатів, а й сам був депутатом.

До того ж це траплялося двічі, і двічі лідер "Океан Ельзи" складав свої повноваження. Зараз він вирішив висловитися з цього приводу.

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

Артист підкреслив, що більше не хотів би у своєму житті займатися політичною діяльністю, тому що те, що він робить зараз, є максимально ефективним та корисним. Святослав навіть вибачився перед українцями.

Артист вважає, що не виправдав очікування людей, які голосували за нього. Все через те, що недооцінив рівень надій людей на конкретну особистість у політиці.

"Думаю, що свого часу зробив велику помилку... Я не усвідомлював, що мій підхід до політики, коли ти приходиш для того, щоб допомогти іншим людям проявити себе і стати тими, ким вони є, створити нове середовище, відрізняється від відчуття. більшості людей, для яких потрібна конкретна людина, в яку вони хочуть уособлено вкласти свої мрії, бажання та інше” ,
– сказав виконавець.

Тепер, зізнається Вакарчук, за це йому дуже болісно всередині

Фото Святослава Вакарчука
Фото Святослава Вакарчука

Нагадаємо, що Святослав Вакарчук здався в обіймах важливої ​​жінки: "Рідко вдається провести цілий день".

Раніше ми повідомляли, що Святослав Вакарчук розповів , чому щастить із собою сирник.