Олена Кравець стала дуже відвертою з українцями. адже вона почала записувати подкасти зі своєю дочкою Машею, де вони обговорюють багато питань.

Зараз Маші Кравець 21 рік і, звичайно ж, вона будує романтичні стосунки з хлопцями, а Олена Кравець у свою чергу вже стоїть уявлення про те, яким має бути її зять.

Марія Кравець
Марія Кравець

Українська актриса впевнена, що зможе зрозуміти та прийняти обранця своєї старшої дочки Марії. Але тільки за умови, що він щиро любитиме дівчину і робитиме її щасливою. Про це актриса поговорила із ведучою проекту "ТУР Зірками" від Люкс ФМ Наталкою Тур.

На запитання, якою тещею вона буде для майбутнього чоловіка своєї доньки — 21-річної Марії — артистка відповіла, що бачить себе "досить комфортною та зручною". Вона додала, що зробила такий висновок саме через те, що пам'ятає власний досвід юності.

"Мені здається, я розумітиму людину, яка любить мою дочку", - сказала Олена Кравець.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

Наталка Тур також поцікавилася у Кравець, якого чоловіка вона бачить поряд із Марією. Виявилося, що для зірки "Кварталу" важливо, щоб обранець її дочки був надійним і добрим, а також піклувався про її щастя.

"(Бачу, - ред.) такого, з яким вона буде в безпеці, щаслива і з яким вона посміхатиметься" , - пояснила Олена Кравець.

Нагадаємо, що подружка Зеленського Олена Кравець вперше зізналася, до яких істерик доводять її діти: "Мам, це зайве".

Раніше ми повідомляли, що Дантес публічно показав, що в нього під штанами за гроші: отож бачила Дорофєєва до розлучення. Дурнєв був поруч і допомагав.