Українська співачка Тіна Кароль є прикладом дуже вірної жінки, однолюбки. Адже після смерті свого чоловіка Євгена Огіра вона не була помічена в жодних стосунках із чоловіками.

Проте, до її чоловіка в артистки були чоловіки і про це вона одного разу розповіла.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Багато років тому Кароль приписували роман з учасником російської групи “Іванушки International” Кирилом Туриченком. Музикант родом з України, проте він ухвалив рішення переїхати в Росію. Потенційно у них міг би бути роман, проте, швидше за все, у них були тільки творчі взаємини, тому що у Кирила інші вподобання.

Так само з’являлася інформація про роман Тіни Кароль з режисером Дмитром Тубольцевим. Ба більше, через нього артистка нібито посварилася зі Світланою Лободою, яка була до нестями в нього закохана.

Також Тіна Кароль сама розповіла про роман з паном Олександром Мамедовим. Чоловік також з’явився у її житті ще до зустрічі з Євгеном. Олександр Мамедов, який у студентські роки зустрічався із Тіною Кароль, прийшов перевірити свої сили на шоу “Голос країни-8”. Саме тоді і відбулася їхня зустріч, вперше за багато років.

Тіна Кароль, фото із соцмереж
Тіна Кароль, фото із соцмереж

Однак, чоловік не пройшов. А Тіна Кароль більше про нього і не згадувала публічно, хоча можливо, між ними і відбулося якесь спілкування за кулісами.

Нагадуємо, що зараз Тіні Кароль приписують роман з її танцюристом. Однак артистка взагалі ніяк не коментує це. Хоча співачка говорила про свою готовність вступити в нові стосунки, ніякої інформації на цей рахунок вона не оприлюднює.

Нагадаємо, що Тіна Кароль без трусів і ліфа встиснула свої "активи": ще трохи нижче і…

Раніше ми повідомляли, що Тіна Кароль у 39 років потрясла українців в екстремальному міні: струнке тіло не дасть заснути.