Навчитися швидко друкувати текст можна не тільки практикуючись рік за роком, але і за допомогою спеціальних програм.

Ентузіаст пішов ще далі: він розробив клавіатуру, здатну навчити користувача одному з методів швидкого друку. Ось тільки потрібно бути готовим, що в разі помилки або недостатньо швидкого темпу друку клавіатура буде бити струмом.

Клавіатура вчить швидкому набору і б'є струмом за помилки
Клавіатура вчить швидкому набору і б'є струмом за помилки

За задумом автора, це повинно підвищити мотивацію людини.

Багато користувачів намагаються навчитися методиці швидкого друку. Далеко не у всіх це виходить, адже потрібні посидючість і терпіння. З новою клавіатурою, сконструйованою блогером з YouTube-каналу 3dprintedlife, справа піде набагато швидше, адже мало кому хочеться отримати електричний розряд.

Система заснована на комп'ютері Raspberry Pi Zero, а всередині знаходяться 8 датчиків, здатних визначати рухи пальців. Контроль за правильністю набору здійснює нейромережа, навчена на двох різних методиках.

Якщо Користувач справляється з вправою і робить це з потрібною швидкістю, то клавіатура ніяк не буде реагувати. У разі виявлення помилок загоряється лампочка, після чого якийсь час кнопки «T» і «Y» будуть викликати неприємні відчуття при контакті.

Клавіатура повністю автономна і не вимагає підключення до ПК. Вся інформація виводиться на встановлений сенсорний дисплей. Вбудоване ПЗ дозволяє вибрати той чи інший урок, а також перейти до налаштувань пристрою.