Єдине зображення будинку в оновленій версії GTA: San Andreas викликало припущення фанатів, що це, по суті, перший скріншот Grand Theft Auto 6.

Розміщене на форумах GTA, зображення знаходиться серед фотографій на стіні Lil ' Probe'inn в стилі НЛО з San Andreas і, що вельми доречно, висунуло нову теорію змови – що Rockstar потайки сховала перше зображення GTA 6 в його останні ремастери.

Зображення, яке ви можете побачити в твіті нижче (як в грі, так і в штучно оновленій версії), просто показує вид спереду непоказного будинку, хоча над ним висить НЛО. Інтрига полягає в тому, що навіть найзатятіші фанати GTA не можуть зрозуміти, звідки взялася ця модель будинку.

Висока якість візуальних ефектів на зображенні означає, що фанати не думають, що воно взято з самої GTA Trilogy, але будинок, схоже, також не можна знайти всередині GTA 5. Це неминуче призвело до дискусії про те, звідки взялося зображення і чому Rockstar включить його-особливо в кімнаті, повній відсилань до НЛО, що, як відомо, є одним з вогнищ створення фанатських теорій в серії GTA.

Попередні чутки припускали, що GTA 6 може повернутися до обстановки, натхненної Майамі, і користувач форумів GTA ігробар відстежив справжній будинок в Бока-Ратон (розташований на північ від Майамі), який має вражаючу схожість з скріншотом. Rockstar відома тим, що переосмислює реальні будівлі в своїх вигаданих містах, і фанати зациклилися на ідеї, що це зображення є конкретним натяком на обстановку.

ймовірний скріншот Grand Theft Auto 6
ймовірний скріншот Grand Theft Auto 6

Яким би привабливим це не було, на даний момент це, звичайно, не більше ніж припущення – зображення може так само легко бути невикористаним концептуальним зображенням, тестуванням навколишнього середовища або просто зображенням, створеним або перепрофільованим для гри.