Бідний старий Cyberpunk 2077. З часу релізу гра пережила стільки хейта, образ, звинувачень, повернення коштів, що стала еталоном останніх років з випуску недоробок. І ось лише недавно Cyberpunk 2077 здобув заслужену популярність – в Steam він знаходиться в лідерах.

Гра CD Projekt, що знаходиться у верхній половині топ-10 найбільш продаваних Steam, схоже, знаходить нову любов завдяки нинішньому розпродажу за півціни.

Люди поспішають отримати гру за 499 гривень, а не неймовірно оптимістичні 899 гривень, які так смішно підтримуються протягом майже 12 місяців. І, знаєте що, насправді досить справедливо. Тому що на даний момент гра отримала буквально тисячі виправлень помилок, патчів, патчів для виправлення попередніх патчів, прибрана вологість, додана вологість, і, принаймні, на ПК це функціонуюча величезна рольова гра.

прототип героїв з Cyberpunk 2077
прототип героїв з Cyberpunk 2077

На консолі це зовсім інша справа. За рік, коли CD Projekt зламали, їх вихідний код був вкрадений і проданий з аукціону в Інтернеті, вони спробували приховати серйозність цього злому під шумом E3, а також були зняті з продажу Sony на шість місяців і мали можливість кранча, під який поставили їх розробники. Що, можливо, було б краще сприйнято, якби обіцяні версії гри "наступного покоління" для PS5 і XBS з'явилися тоді, коли було обіцяно. Що, звичайно, не зробили. І їх все ще немає в продажу.

Але сьогодні у них хороший день. Як повідомляв VCG, президент CDP Адам Кичиньски сказав польській газеті Rzeczpospolita: "Ми вважаємо, що в довгостроковій перспективі Cyberpunk 2077 буде сприйматися як дуже хороша гра, і, як і інші наші ігри, вона буде продаватися роками".