Horizon Forbidden West знаходиться на "заключній стадії" розробки, і це чудова новина, якщо ви сподіваєтеся, що дата випуску в святковий сезон 2021 збережеться.

У новому інтерв'ю Hardware Zone директора гри Horizon Forbidden West Матісса де Йонге запитали, як далеко просунулася гра, і відповідь, яку він дав, щонайменше обнадіює.

«Ми тільки що успішно завершили нашу бета-версію, яка досить далеко попереду. Ми зараз на завершальній стадії розробки. Так що ми допрацьовуємо гру і виправляємо помилки. Ми також завершуємо деякі аспекти гри, наприклад, деякі машини відстають від графіка – тому що це займає величезну кількість часу. Ми працюємо над фінальним роликом. Отже, ми дійсно закінчуємо. Ще багато чого належить зробити з грою такого розміру і масштабу, але ми знаходимося на фінальній стадії", – сказав Де Йонге.

Horizon Forbidden West
Horizon Forbidden West

Ви, можливо, пам'ятаєте, що в середу глава PlayStation Studios Хермен Халст висловив деякі сумніви з приводу святкового релізу Horizon Forbidden West в 2021 році. Незважаючи на те, що продовження має бути запущено в ці терміни, Халст також підтвердив, що термін випуску «ще не зовсім визначений». З цієї причини приємно чути, що більша частина розробки знаходиться позаду.

Той факт, що Де Йонж згадує стадію бета-тестування, особливо обнадіює і сигналізує про те, що на даний момент розробка в основному зосереджена на поліровці і стабільності. Хоча він згадує, що робота над фінальною сценою все ще ведеться, запуск наприкінці 2021 року, безумовно, звучить розумно.

Horizon Forbidden West
Horizon Forbidden West

В іншому місці інтерв'ю Hardware Zone Де Йонге визнає надію спільноти на польоти в грі, так як раніше людям показали літаючі машини, такі як Sunwing. Де Йонге не буде підтверджувати або спростовувати припущення про польоти в Horizon Forbidden West, але каже, що він знає, що це «дуже, дуже важливо в списках бажань багатьох гравців».

Як правило, розробники дають таку відповідь тільки тоді, коли вони чекають, щоб розкрити функцію, тому є хороший шанс, що ми піднімемося в небо.