Також важливо відзначити, що для появи цих нових функцій не потрібно подорожувати в часі.

Якщо оновлення не запитується автоматично, не забудьте натиснути "+" на програмному забезпеченні Animal Crossing в головному меню Switch і вибрати «оновлення програмного забезпечення через Інтернет».

Оновлення версії 2.0 для Animal Crossing: New Horizons стане останнім великим безкоштовним оновленням в багаторічній серії, яка вже продана числом більше 33 мільйонів копій. Поряд з раніше згаданими предметами це оновлення також побачить довгоочікуване прибуття Брюстера і його кав'ярні The Roost, Katrina, Tortimer, Harriet, Wardell і багатьох інших.

Острів Харва також буде оновлений, оскільки він стане домом для нової площі, де будуть представлені всілякі магазини, які очікують будівництва. На головній площі буде Group Stretching, можливість змінити зовнішній вигляд вашого будинку, спосіб додати ABD( банкомати Animal Crossing), навіси для зберігання і постійні сходи на ваш острів і багато іншого.

Приготування їжі-це ще одне нове доповнення, яке дозволить гравцям вирощувати та збирати інгредієнти, такі як помідори, пшениця, цукрова тростина, картопля та морква, для використання в таких стравах, як Мінестроне або піца. Гіріоди також повертаються, і багато з них мають унікальний зовнішній вигляд, звук і анімацію.

Happy Home Paradise, з іншого боку, є першим і єдиним платним DLC для Animal Crossing: New Horizons, яке можна придбати за 24,99 долара. До нього також можуть отримати доступ ті, хто підписаний на Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Це додає цілий новий архіпелаг, який є домом для Paradise Planning, компанії, місія якої-побудувати будинки для відпочинку мрії сільських жителів по всьому світу.

Ви зможете допомогти спроектувати ці будинки і навчитися новим навичкам, щоб зробити щось дійсно особливе. На головному острові також будуть різні об'єкти, які ви можете спроектувати, включаючи школу, лікарню, ресторан та багато іншого.