Дені Вільнев заявив, що провал фільму в Північній Америці може поставити під загрозу продовження, повідомляють Українці з посиланням на Jeuxvideo. Але нещодавно творці оголосили Хороші новини.

Аккаунт в Twitter продюсерської компанії Legendary опублікував твіт, який розвіює всі сумніви, які могли існувати про другу частину Dune. Отже, це офіційно, Dune: частина друга оголошена! Картинку перепостили багато людей, в тому числі Тімоті Шаламе, який грає на екрані Пола Атрейдеса. Схоже, що у нас вже є дата виходу цього продовження, оскільки Deadline переносить дату на 20 жовтня 2023 року.

Дюна
Дюна

Це тільки початок ... Спасибі тим, хто вже бачив фільм «Дюна», і тим, хто збирається його подивитися в найближчі дні і тижні. Ми раді продовжити цю подорож!

Дені Вільнев, який також буде відповідати за це продовження, скористався цією справою, щоб зробити оголошення. Очевидно, він сказав, що дуже щасливий, тому що Дюна була частиною проектів, які він задумав протягом дуже довгого часу.

Я тільки що отримав новини від Legendary, повідомляючи, що ми офіційно рухаємося вперед з Dune: Part Two. Я мріяв адаптувати "Дюну Френка Герберта", і я повинен подякувати фанатам, акторам і команді, Legendary і Warner Bros за те, що вони дали реалізувати цю мрію. Це тільки початок.

Дюна
Дюна

Нагадаємо, що, за даними Exhibitor Relations, «Дюна» принесла більше 40 мільйонів доларів, коли вийшла в прокат в Сполучених Штатах, але загальна виручка від фільму склала 220 мільйонів доларів.