Є щось жувати і перетравлювати, але цей духовний наступник Souls, написаний не ким іншим, як письменником Гри престолів Джорджем Р. Р. Мартіном, стає хітом.

Трейлер відкривається з лицаря, який дивиться на гігантське духовне дерево-незабаром після цього ми побачимо заміну вогнищ. Це маленькі горбки землі, відмічені світяться жовтими рунами. Їх називають "місцями відпочинку", які функціонують майже так само, як ліхтарі або арочні камені.

Звідси ви можете використовувати Благодать для прояву світловодів, які приведуть вас до вашої мети. Або ви можете вибрати, куди ви хочете піти, і відзначити його на карті, помістивши гігантський маяк в ігровий світ.

Ми можемо побачити, як гравець верхи і пішки переміщається по карті Elden Ring і навіть крадеться з новою функцією присідання. Тут можна побачити болото, ворожий табір з возом, готової для грабежу, і гігантського дракона, що ховається в пустелі.

Карта заповнена фрагментами, в той час як ви можете розміщувати свої власні маркери - існує безліч варіантів на вибір, і кожен має обмеження в 100 застосувань. Під час подорожі ви також можете зустріти духовні джерела, які є гейзерами повітря, які піднімають вас по уступах.

Elden Ring
Elden Ring

Магія також повністю розкрита в нових кадрах. У нас є повернуті фаворити, такі як Soul Stream, Greatsword і стандартні стріли, але є і кілька відмінних нових. Наприклад, ви можете закликати сині хмари, що вивергають стріли душі, і навіть духів, які будуть боротися за вас. Вони не гравці-це жахливі фігури, які допоможуть вам впоратися з великими натовпами.

Але ви можете викликати інших гравців. Є кооператив, PvP і вторгнення. Поділ PvP і вторгнень може вказувати на те, що в грі присутні арени, оскільки вони були у кожної Dark Souls.

Є також безліч NPC, які можна знайти, і ми побачимо деякі з них у цьому кадрі. Архетип Зігмейера-це той, який FromSoftware використовує знову і знову - це цибульні лицарі, які постійно потребують нашої допомоги на своєму шляху. У нас є два різних персонажа, як це в Dark Souls і Dark Souls 3, але на цей раз ми отримуємо гігантський розмовний горщик, який ми знаходимо буквально застряг у бруді. Щоб витягнути їх, ви ляпаєте їх по спині.

Показано кілька інших попутників, які допомагають нам у нашій подорожі, і ми навіть можемо відповісти їм варіантами діалогу, щось нове для серії. Важливо відзначити, що є жінка в чорній мантії і капюшоні з відсутнім оком - вона загадкова, але вона легко могла бути архетипом Діви в чорному або зберігача вогню. До речі, ми можемо побачити цілющий предмет, який, схоже, являє собою якийсь сік, мало чим відрізняється від флакона з естусом.

Інші повернуті предмети, які ми бачимо, - це пазурі Росомахи, сундуки, стіни ілюзій, парирування, відповідні удари, система рівноваги, стіни туману, мистецтво зброї, смола і багато іншого. Ви навіть можете створювати певні предмети з ресурсів, знайдених у світі, таких як стріли.

Нарешті, трейлер показує нам одну з битв з босом напівбога. Це старий, зроблений зі зброї. У нього довге біле волосся, дві великі сокири і голова дракона замість лівої руки.