Затяті геймери тепер можуть придбати спеціальні окуляри Assassin's Creed з синім підсвічуванням, щоб грати в гру безперервно годинами, не втомлюючись.

Характеристики Intercept виробництва Gunnar призначені для обмеження впливу на очі синього світла, що випромінюється екраном вашого комп'ютера.

Assassin's Creed
Assassin's Creed

І творці сподіваються, що, одягнувши окуляри з логотипом Assassin Creed Mirage, ви зможете грати в гру для PS5 набагато довше, перш ніж відчуєте себе виснаженим. Окуляри Mirage Edition виготовлені із високоточного полімерного матеріалу. Міцні багатоствольні петлі та крутий дизайн відповідають новій назві, дія якої відбувається в Багдаді 9-го століття, на зорі формування міфічної групи вбивць.

Останні 20 років Гуннар старанно працював над серією окулярів, що захищають від синього спектру, що зменшує навантаження на очі при постійному перегляді екрану.

Окуляри Assassin's Creed
Окуляри Assassin's Creed

Компанія стверджує, що її окуляри допомагають зменшити побічні ефекти цифрової напруги очей, включаючи головний біль, сухість очей, нечіткість зору, відблиски та втому. І боси вважають, що коли ви одягнете пару, геймери зможуть грати довше з більшою ясністю, концентрацією та продуктивністю.