Наталія Могилевська на початку повномашстабної війни удочерила дових прекрасних дівчат, про що зізналася в останню новорічну ніч.

Звісно, ​​всі українці припускали, що малеча мала дуже непросту долю. Але зараз співачка вперше розповіла про це особисто.

Наталія Могилевська стала мамою
Наталія Могилевська стала мамою

За словами артистки, старша дівчинка, якій на початку війни було 10 років, взяла на себе обов’язки дорослої людини щодо догляду за молодшою ​​півторарічною сестрою. Зокрема, вона знаходила їжу, коли малеча росла.

Наталія зізналася, що довгий час після удочеріння не змогла переконати 10-річну Мішель у тому, що тепер вона та її сестра Софія у безпеці. Знаменитість зізналася, що головною метою у вихованні дітей є повернути дитинство старшій дівчинці, яка була сильно травмована втратою рідних та повномасштабною війною.

"Саме ці дві дівчинки, яких я полюбила, були дані мені долею. Моя старша донька стала мамою для моєї молодшої. В певний момент, вона взяла на себе усю цю відповідальність дорослої людини: вона рятувала життя декілька раз молодшої, коли вони голодували, вона знаходила їжу, годувала, а їй всього було півтори рочки! Моя мета спробувати повернути 10-річній дівчинці її дитинство. Сьогодні дуже важко їй довести, що ми з татом її захистимо, що їй не треба хвилюватися за малу, спробувати насолодитися своїм дитинством! Інколи, я її навіть качаю на руках і кажу, що ти така ж мала, як Сонька, тільки ножки довгі виросли! Але ж така саме маленька! І вона страшенно плаче! Тому що її відчуття, що “я можу бути дитиною”, воно настільки не звичне, вона була дуже напружена! І сьогодні через два роки, я можу розказати, що це люблячі, розслаблені діти, яким я кажу, що я хочу, щоб вони були щасливими, але якщо ви навіть не захочите нічого робити, не будете найкращими, знайте, я вас буду любити завжди! Просто за те, що ви є!", — відверто розповіла Могилевська.

Нагадаємо, що Потап показав справжню натуру і вибрав "російське ретро" замість українського: вибачення вже не допоможуть.

Раніше ми повідомляли, що Наталя Могилевська відгуляла таємне весілля? Секретне життя зірки не дає спокою українцям.