Нещодавно на всю Україну гримів скандал за участю Олі Полякової та зіркою "МастерШеф" Владом Міцкевичем.

Нібито "Королева ночі" створює ілюзію ідеальбної родини з чоловіком Вадимом, а сама насправді вже рік перебуває у стосунках із кулинаром та живе з ним.

Міцкевич злив фото з Поляковою
Міцкевич злив фото з Поляковою

На доказ Міцкевич показав фото, де вони з Олею пристрасно цілуються, а потім звинуватив артистку, що вона пішла ще до якогось чоловіка. Говорив він це в нетверезому стані і на ранку взявся вибачитися, хоча фото вже побачили всі. Зараз кулінар розповів про конфлікт із продюсером Поляковою.

Сториз Влада Міцкевича
Сториз Влада Міцкевича

Про це він заявив в інтерв'ю Богдану Беспалову.

Зокрема, Міцкевич розповів, що вони познайомилися з Поляковою на зйомках шоу "Він готує, вона керує". Тоді між ними виникли теплі стосунки, і вже незабаром вони стали друзями. Співачка навіть познайомила шеф-кухаря зі своєю родиною.

"Я з усіма знайомий, і з чоловіком, нормальний мужик, повністю. З Машею, з Алісою. Нормально ми спілкуємося. Спілкувалися ми дуже-дуже близько. У нас була відверто, я впевнений у цьому, велика симпатія. 100% у нас якась -то вона намалювалася і все інше, це правда. І ми дружили дуже тісно. Ми з гастролями від'їздили, ми були скрізь з нею" , - зізнався Міцкевич.

Вже згодом Влад Міцкевич запропонував співачці зайнятися її розкручуванням у соціальних мережах, адже, на його думку, про зірку почали забувати. За словами Міцкевича, він запропонував допомогти у цьому абсолютно безкоштовно.

"Я їй постійно казав, Олька давай щось каламутити, бо Ясик встромляє. Я типу, де проект? Де Ясинський просто трохи гальмує. Де круті проекти? (...) І Михайло Ясинський такий, він бачив, що в його оправі завівся інший лев, і його це так трепало, у нього аж вуса тремтіли» , - сказав шеф-кухар.

Вже згодом продюсер Олі Полякової Михайло Ясинський запропонував Міцкевичу працювати в їхній команді та розкручувати соціальні мережі співачки. За словами Міцкевича, він сформував команду для співачки, яка успішно розкручувала її сторінку в тік-току.

"Оля моя подруга, дуже близька. Я їй говорю у тебе з цим, цим капець. Давай я тобі допоможу, безкоштовно. Я беруся за це, роблю класну штуку, безкоштовно. Я починаю цим займатися, тому що Оля для мене близька людина". Ясинський такий, про я придумав, давай ти будеш працювати у нас. Він такий скільки ти хочеш, я говорю давай двійку зелені. Він такий, скільки? Я говорю двійку зелені. 50, на витрати. І все, я почав цим усім займатися. Я довів її тік-ток до розуму з її командою, трохи своїх людей підкинув. І почали ми все це робити. Коли все це почало працювати, Ясинський такий: а давай оголосимо конкурс, щоб до нас прийшли зі смм професіоналів". Я кажу: "Міша, щоб, що? Я не бачу тут конкретики, моментів, не бачу деталізації, самого скелета, порядку". Ну, добре давай зробимо. І тут день зарплати, один раз дали 50 тисяч і тут другий раз. І я йому скидаю, у мене були 50 тисяч на розтрати, оренда студії, зарплата того, і він такий: "Ми це не обговорювали" , - розповів Міцкевич.

За словами Міцкевича, після цього між ним та Ясинським виникли напружені стосунки, через що шеф-кухар розлютився на продюсера Полякової і вирішив заявити про роман зі співачкою. Шеф-кухар зізнався, що ситуація була виключно хайпом і насправді ніякого роману не було.

Нагадаємо, що чоловік Олі Полякової вперше прокоментував її роман із Міцкевичем із "МастерШеф": "Проблеми з головою".

Раніше ми повідомляли, що зірка "МайстерШеф" розповіла про роман з Олею Поляковою, а потім пояснила все: "Не знайшли спільної мови".