Нещодавно Аліна Гросу одружилася вдруге, як вона активно натякає в соцмережах. І це навіть не натяки, а гучні крики, адже дівчина публікує фото у весільній сукні в обіймах чоловіка, обличчя якого не показує.

Багато шанувальників співачки зробили висновок, що Гросу зійшлася з Романом Полянським – росіянином, з яким вона не так давно розлучилася. Сама Аліна підтвердила цю думку, але побічно.

Аліна Гросу з чоловіком, кадр з відео
Аліна Гросу з чоловіком, кадр з відео

Зараз же українська співачка висловилася про своє друге заміжжя. Зокрема, в Instagram у виконавиці поцікавилися, чи живе вона разом зі своїм коханим, чи їхні зустрічі прохоодять на нейтральній території. Артистка відповіла, що не може уявити таких стосунків, коли подружжя не перебуває в одному домі. Як зазначила Аліна, вони з коханим дотримуються консервативних стосунків. Тож, звісно, живуть разом.

"Як ви собі це уявляєте? Це сім’я вихідного дня, чи як? Я не уявляю такі стосунки взагалі. Це не моя історія. Можливо, щось колись зміниться, років через 40-50. Поки що я за стандартні, стабільні, консервативні стосунки. Не на нейтральній території!" – прокоментувала співачка.

Нагадаємо, що Аліна Гросу похвалилася новим весіллям: українці підозрюють росіянина.

Раніше ми повідомляли, що Аліна Гросу втиснула свої соковиті "активи": великі "дині" мало не розірвали глибоке декольте.