Багато хто з нас досі вважає Вікіпедію надійним джерелом інформації, незважаючи на те. що редагувати її може буквально будь-хто.

Так, українські знаменитості довели, що у Вікіпедії є багато брехливих фактів про них.

Так, наприклад, Злата Огнєвіч. Її справжнє та сценічне ім’я значаться правильно, як і по батькові. От тільки Злата запевняє, що насправді народилася не в Мурманську, а в Кривому Розі.

Сториз Злати Огневич
Сториз Злати Огневич

А от що стосується колишньої Андрія Джеджули - Санти Дімопулос - то у Вікіпедії взагалі вказано не те ім'я.

На ресурсі значиться, що звати знаменитість Хрисанті Янісівна. І це вже чиста брехня. Так, колись у паспорті зірки значилося це ім’я та по батькові. Але вже більш як пів року тому, Дімопулос виправила свій головний документ, а Вікіпедія залишилася до цього факту байдужа. З вересня 2023 року дівчина офіційно стала Сантою Ігорівною.

Сториз Санти Дімопулос
Сториз Санти Дімопулос

Дезінформація невеличка також наведена і про телеведучу Марічку Падалко.

Всім відомо, що у телеведучої Марічки Падалко з каналу 1+1 та її чоловіка Єгора Соболєва троє дітей. Натомість у Вікіпедії знайшлося місце лише для одного сина – Михайла Єгоровича Соболєва, якому нещодавно виповнилось 17 років. Куди поділася решта дітей? Чому не відзначені на рік молодша від Михайла Марія та на 2 роки менша за сестричку Катерина, незрозуміло.

Нагадаємо, що Леся Нікітюк змусила відвисати щелепи ідеальним тілом: ще й зону бікіні засвітила.

Раніше ми повідомляли, що Аліна Гросу вперше проговорилась про друге заміжжя: "Це сім’я вихідного дня, чи як?".