Блогер Михайло Шнайдер висловив стурбованість з приводу майбутнього виступу Олі Полякової на заході, організованому Нікою Білоцерківською на Лазуровому березі.

Захід, призначений на 25-26 квітня, включатиме гастрономічні вечері, за участь у яких гості заплатять щонайменше 10 000 євро. Крім Полякової там буде і Євген Чичваркін.

Чичваркін, відомий тим, що минулого володів російською "Євросетью", нещодавно зробив суперечливі заяви щодо часткового зняття санкцій, введених ЄС. Він привітав власників російського Альфа-банку із цією подією, розкритикувавши те, що він розцінив як національну дискримінацію у санкціях.

Скрин публікації в Telegram
Скрин публікації в Telegram

Крім того, він виступав за повернення українських активів Альфа-банку, незважаючи на його зв'язки із російськими оборонними підприємствами.

Так, Шнайдер засумнівався у рішенні Полякової виступити на заході, де буде присутній Чичваркін, висловивши стурбованість його суперечливими поглядами та діями. Він підкреслив зв'язок Чичваркіна з російським Альфа-банком та його участь у російській оборонній промисловості.

Скрин публікації в Telegram
Скрин публікації в Telegram

Нагадаємо, Олег Винник – усе: чим запам'ятався "володар вовчиць"

Раніше «Українці» писали, Софія Ротару несподівано звернулася до Алли Пугачової серед ночі

Як повідомляли «Українці», повністю гола Тіна Кароль потрапила до центру уваги: ​​її найпотаємніші місця побачила вся країна