Три роки тому Олег Винник мав статус суперзірки в Україні, але зараз його ім'я майже не згадується, хіба що лише в негативному світлі.

Співак намагається врятувати свою репутацію, але лишається питання: чи вдасться йому це? Перші проблеми Олега виникли близько восьми років тому через невдалу репетицію. Тоді він брав участь у зйомках соціального ролика, присвяченого Криму. Однак, коли відео було випущено, стало очевидно, що Олег, на превелике розчарування своїх шанувальників, підіграв росіянам.

Після цього інциденту зірка вибачилася, заявивши, що не знала контексту відео і дезавуювала якусь навмисну ​​згоду з його посланням. Незважаючи на труднощі, йому вдалося примиритися зі своїми шанувальниками, хоч і ціною значних зусиль.

Однак у 2022 році у кар'єрі Олега стався серйозний спад. Після зникнення з поля зору громадськості після 24 лютого, лише через кілька місяців з'ясувалося, що він знаходиться в Німеччині. Його тривалу відсутність пояснив адвокат, який назвав хворобу причиною його перебування в Берліні, хоча конкретний діагноз залишився нерозкритим.

Олег Винник: скрін із мережі
Олег Винник: скрін із мережі

Навіть у подальшому ексклюзивному інтерв'ю подробиці про його проблеми зі здоров'ям залишилися невловимими. Натомість з'ясувалося, що він розірвав контракт зі своїм продюсером, розкрив своє сімейне становище (показавши, що його дружина є його бек-вокалісткою) та підтвердив інформацію про свого сина.

Незважаючи на намір відновити сценічну кар'єру, Олег стикається із проблемами, пов'язаними з володінням правами на свої пісні. Весь цей час він не повертався до України, але стверджує, що надає фінансову підтримку українським захисникам, надаючи транспортні засоби у певні місця.

Також він утримався від організації фан-зустріч, хоча голова його фандому Валерія Барон неодноразово стикалася із родиною зірки. Також нещодавні кадри змусили фанатів помітити меланхолійну поведінку дружини Олега.

Нагадаємо, Софія Ротару несподівано звернулася до Алли Пугачової серед ночі

Раніше «Українці» писали, Маша Єфросиніна раптово показала своє тіло: Оля Полякова надоумила?

Як повідомляли «Українці», повністю гола Тіна Кароль потрапила до центру уваги: ​​її найпотаємніші місця побачила вся країна