Українська ведуча Маша Єфросиніна поділилася з підписниками в Instagram враженнями про свої вихідні. На фотографії у купальнику вона показала, що відвідувала лазню.

Поруч із фотографією, що демонструє фігуру, Єфросиніна дала своїм фанатам цінні поради щодо боротьби зі стресом. Вона закликала людей визначити види діяльності, які справді приносять їм задоволення в умовах постійного стресу. Визнавши ці джерела радості та включивши їх у свій розпорядок дня, вона наголосила на важливості підтримки внутрішньої стабільності.

Скрін публікації Маші Єфросініної
Скрін публікації Маші Єфросініної

У посланні Єфросиніною підкреслювалася турбота про себе та важливість збереження психічного благополуччя.

"Перша - визначити, що тобі в стані постійного стресу приносить реальне задоволення. Прям зрозуміти це і дозволити цей кайф систематично в корисних цілях для вашої психіки. Якщо вам так буде легше від'ї*атися від себе, типу, "а правильно це чи ні?" Правильно зараз - робити все, щоб не зламалася ваша внутрішня опора, і що завгодно, що допомагає вам сьогодні досягати її збереження. Ви на все це маєте право (звісно, якщо це не злочини)", - звернулася до українців телезірка, як пише «gazeta».

Нагадаємо, повністю гола Тіна Кароль потрапила до центру уваги: ​​її найпотаємніші місця побачила вся країна

Раніше «Українці» писали, Міцкевич "злив", як розважається з голою Поляковою в одному ліжку: що скажуть її діти та чоловік

Як повідомляли «Українці», у Слави Камінської луснули груди: "Роки нікого не щадять"