Українська співачка Слава Камінська перенесла низку косметичних операцій, у тому числі заміну грудних імплантатів, підтяжку повік (блефаропластику), ендоскопічну підтяжку брів, підтяжку нитками, ін'єкції та ліпосакцію колін.

Вона згадала у соціальній мережі, що деякий час подумувала про операцію на повіках і, нарешті, вирішила продовжити, особливо після того, як у неї виникли проблеми із грудними імплантатами.

"Я давно хотіла блефаропластику, бо вже потрібно було, роки нікого не щадять. Хотіла зробити ще торік, але так і не доїхала, тому що закохалася, звалила жити на Тенерифе і була занадто зайнята. Мій переконав мене, що мені нічого не потрібно, я і так красива, але тут сталося "диво" - у мене лопнув імплант. Таке буває, коли груди годували двох дітей і їм 19 років (імплантам)", - сказала вона.

Слава Камінська
Слава Камінська

Незважаючи на початкові коливання, зрештою вона вирішила зробити кілька косметичних процедур під час анестезії.

"Я вирішила, що якщо вже наркоз, то нехай крім грудей буде ще блефаропластика, грудки Біша, ендоскопічна підтяжка брів, нитки, ін'єкції та ліпосакція колін. Чому ні? Ще купа болючих косметичних маніпуляцій, все одно наркоз", - додала артистка, пише «gazeta».

Зрозуміло, що вона поставила на перше місце своє прагнення естетичних поліпшень і вжила заходів для вирішення різних аспектів своєї зовнішності.

Публікація Слави Камінської у Instagram
Публікація Слави Камінської у Instagram

Публікація Слави Камінської у Instagram
Публікація Слави Камінської у Instagram

Нагадаємо, Леся Нікітюк змусила відвисати щелепи ідеальним тілом: ще й зону бікіні засвітила

Раніше «Українці» писали, Потап показав справжню натуру та вибрав "російське ретро" замість українців: вибачення вже не допоможуть

Як повідомляли «Українці», "На, домоглася": у мережу злили докази зради Олі Полякової – скандал століття