Ситуація між Владиславом Міцкевичем та Олею Поляковою привернула увагу після того, як той заявив, що вони перебувають у стосунках, опублікував потаємні фотографії та висунув звинувачення на адресу Полякової.

"Півроку в цій квартирі, у мене лежить контракт, я можу показати. Скільки вона тут сторіз записала з цього ракурсу, з такого. Для вас це був секрет. Ось вона приїхала до кінця забирати свої речі, вона з*балася з нашого будинку. Наступні сторіз доказ, що ми разом були", - сказав блогер і викинув жіночі туфлі з вікна.

Однак пізніше Міцкевич вибачився, пояснивши свої дії вживанням алкоголю та антидепресантів.

Міцкевич злив фото з Поляковою
Міцкевич злив фото з Поляковою

"Я просто в шоці. Відверто перепрошую. Одразу скажу, що вже тривалий час приймаю антидепресанти. Я вчора вирішив трохи поєднати їх з алкоголем, двома пляшечками віскі. У мене зірвало дах. Наговорив просто к*нч*н*й наклепу і брехні. Чому? Тому що ми з Олею довгий час співпрацювали і в нас був конфлікт, жорсткий, на фінансовій основі, в якому ми не знайшли спільної мови. Ми посварилися. І я вирішив просто наговорити жахливої нісенітниці", - зізнався блогер.

Міцкевич злив фото з Поляковою
Міцкевич злив фото з Поляковою

Полякова у відповідь заявила, що твердження Міцкевича були хибними і підживлювалися бажанням помститися через невдалу фінансову співпрацю. Вона уточнила, що Міцкевич приходив до неї додому та фотографії були зроблені там. Полякова також звинуватила його у пристрасті до алкоголю та наркотиків, а також у спробі шантажувати свою родину.

"Сам автор цих наркотичних напідпитку сторіз уже на все відповів, усе заперечив і вибачився. Щоправда, осад залишився. Це звичайний хайп на помсті через те, що не вийшла співпраця, дружба. Шкодую тільки через те, що я одразу не зрозуміла, з якою людиною маю справу. Ми співпрацювали. Він був у мене вдома, знімав тут. Навіть ті фото були зроблені в мене. Ця людина дружила з моєю родиною", - пояснила Оля у своєму Instagram.

Міцкевич злив фото з Поляковою
Міцкевич злив фото з Поляковою

Скандальна артистка також розповіла, що Міцкевич раніше працював на неї, але був звільнений через проблеми зі зловживанням психоактивними речовинами. Вона висловила жаль з приводу ситуації, що склалася, і підкреслила важливість того, щоб робота і дружба ставилися вище за негайне задоволення.

"У мене дуже багато таких фоток із друзями, це правда. Що з нього взяти за цей наклеп і ф*гню? До суду на нього подати? З цієї людини нічого взяти. Від слова зовсім. Там проблеми з усім", - заявила вона, я пише "gazeta".

Варто зазначити, що Полякова офіційно одружена з бізнесменом Вадимом Буряковським, з яким разом уже понад 19 років і виховує двох дітей Алісу та Марію.

Нагадаємо, Тіна Кароль без трусів та ліфа втиснула свої "активи": ще трохи нижче і…

Раніше «Українці» писали, Аlyona Аlyona повідомила про несамовиту трагедію: "Буде похорон"

Як повідомляли «Українці», більше не "Холостячка": гола Ксенія Мішина засвітила свого коханого