Українська співачка Аlyona Аlyona поділилася у своєму Instagram несамовитою новиною про смерть своєї близької подруги Світлани. Артистка розповіла, що Світлана, якій було лише 32 роки, трагічно померла через ускладнення, що виникли внаслідок хірургічної операції.

У своєму емоційному посту Аlyona Аlyona згадала про їхні спільні спогади, розповівши, що вони разом навчалися у Переяславі та були однокласницями. Звістка про передчасну смерть Світлани глибоко засмутила співачку, спонукавши її поїхати до Баришівки на похорон подруги, призначених на 25 березня.

Скрин публікації Альона Альона
Скрин публікації Альона Альона

Втрата дорогого друга, безсумнівно, змусила її та близьких Світлани оплакувати її кончину, оскільки вони упокорюються з раптовою втратою коханої людини.

"Я їду до Баришівки. Їду, бо сьогодні буде поховання моєї подруги Світлани. Ми зі Світланою разом вчилися у Переяславі, вчилися у паралельних класах... Так склалося, що в 32 роки, після ускладнень після операції вона померла", - поділилася Аlyona Аlyona.

Нагадаємо, більше не "Холостячка": гола Ксенія Мішина засвітила свого коханого

Раніше «Українці» писали, "Приходять ц*цьки": Леся Нікітюк приголомшила українців новою зовнішністю. Що вона з собою зробила?

Як повідомляли «Українці», дружина Джейсона Стейтема засвітила голі груди в цікавих позах: "Бджоляр" явно буде у нестямі