Олена Кравець покинула "Квартал 95" і тепер колектив виступає без неї. А сама гумористка зробила кілька спроб запуску своїх шоу.

Спочатку на телебаченні, потім у Ютубі разом із дочкою. До Олени Квартал залишив Володимир Зеленський, адже він став президентом.

Кадр із випуску "Квартал 95"
Кадр із випуску "Квартал 95"

Відомо, що вся команда "Квартал 95" - друзі, які знайомі з юності і, звичайно ж, цікаво, як зараз складається спілкування Президента України з ними. Олена Кравець розповіла, чи спілкується із Зеленським під час війни.

Тепер вони дуже рідко трапляються. Незважаючи на це, Олена зізналася, що дуже переймається друзями, оскільки вони залишаються для неї близькими людьми.

"Я хвилююся за нього, як за дуже близьку і важливу мені людину. Майже так само, як і за чоловіка. Я хвилююся, тому що це дуже рідна моєму серцю людина, як і вся їхня родина. Той факт, що ми зараз менше бачимося, - він накладає відбиток, звісно.Не те, що менше бачимося, а ми не бачимося взагалі”, – поділилася актриса.

Олена Кравець, фото: ukrainci.com.ua
Олена Кравець, фото: ukrainci.com.ua

Також вона додала, що іноді може навіть написати повідомлення главі держави. Востаннє це було у день народження його дружини.

Олена у листуванні із Зеленським привітала першу леді та попросила президента передати коханій її слова.

"Я вітала дружину Олену з днем ​​народження і просила, щоб він передав. Відповів: "Дякую, все передам" , - розповіла вона.

Нагадаємо, що Олена Кравець з "Квартал 95" розповіла про свого зятя: " Мені здається, я розумітиму...".

Раніше ми повідомляли, що подружка Зеленського Олена Кравець вперше зізналася, до яких істерик доводять її діти: "Мам, це зайве".