Популярна українська телеведуча новин, спортсменка, чарівна і позитивна Соломія Вітвіцька порадувала аудиторію знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в щоденному образі в домашньому одязі.

Відповідну публікацію Соломія Вітвіцька показала на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська телезірка - дуже активна жінка. Вона любить займатися спортом і подорожувати. Крім цього, вона часто допомагала медикам в розпал пандемії коронавірусу.

Фото Соломії Вітвицької
Фото Соломії Вітвицької

У шкільні роки знаменита телеведуча переїхала до Львова, де активно займалася акробатикою і бальними танцями.

У своїй публікації популярна жінка постала в домашньому образі - в піжамі чорно-червоного кольору в ліжку з темно-синім білизною. Вона сидить, посміхаючись, і дивиться в камеру об'єктива для фотозвіту, щоб порадувати своїх фанатів.

"На добраніч і солодких снів!) ❤️ Сон важливий для відновлення і для здоров’я. Коли немає нічний ефірів таки стараюся засинати до опівночі. Чи не найціннішими є саме ці півтори-дві години. Спати кожній дорослій людині потрібно не менше 7-8 годин, щоб добре почуватися та краще виглядати! Дівчатам наголошу, що сон має бути у повній темряві, і тоді Ви довше будете молодими й красивими! 😉🙌 До речі, Ви сови чи жайворонки? Бо я затята сова, але намагаюся навчитися лягати раніше 😉", - підписала свою публікацію знаменитість.

Нагадаємо, що популярна українська ведуча новин Лідія Таран показала аудиторії свою дочку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита телеведуча Соломія Вітвіцька розповіла аудиторії різноманітні речі з особистого життя.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Соломія Вітвіцька показала зустріч зі своєю давньою подругою.